Dinamik Otomotiv

Fortune 500

Fortune 500 Türkiye 2019 listesine göre Türkiye’nin en büyük şirketleri değerlendirmesinde bu sene 46 basamak yükselerek 343.sırada yerimizi aldık. Yine 2019 verilerine göre değerlendirilen Ekonomist “Anadolu’nun En büyük 500 Şirketi” sıralamasında 124. sıra, Capital 500’de ise 466. sırada yer aldık. Bu başarılarda katkısı olan müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

Dinamik’ten Kazandıran Kampanya

B2B programımızdaki müşteri puanlama ve ödül sistemini başlatarak müşterilerimizin bir yandan hizmet alırken, diğer bir yandan her süreçten keyif almalarını da sağlamayı hedefledik. “Dinamik’ten Kazandıran Kampanya” projesi ile müşterilerimiz, tüm “Braxis ve Kraftvoll Germany” ürün alımlarında artık dinamik puan kazanabiliyor, puanlarını hediye çekine dönüştürebiliyor.

Dinamik TecData

300+ marka ve 250.000+ ürün çeşidi ile milyonlarca onaylı veriye ulaşma imkanı sağlayan İnteraktif Ürün Data Bankası Dinamik TecData’yı müşterilerimizin hizmetine sunduk. Müşterilerimiz, TecData sistemimiz üzerinden araç model, marka ve serisi ile arama yapıp, ürün montaj videolarını izleyip, 360 derece ürün görsellerine erişip, PDF montaj talimatları ve teknik çizimleri kullanarak işlemlerinde hız, kolaylık ve avantaj sağladılar. TecData sistemini sürekli geliştirerek “İLK”leri müşterilerimiz ile buluşturmaya devam ediyoruz.

Dinamik Sorter

Dinamik Otomotiv’de kullanılan Dağıtım Otomasyon Sistemi Dinamik Sorter ile tüm siparişleri hızla ve güvenle hazırladık. 35 metre yükseklikte çalışan dikey konveyörden otomatik olarak Dinamik Sorter’ a aktarılan ve aynı anda 48 müşteri siparişine hizmet eden teknolojik sistemle dağıtım hızı yanı sıra paketleme hızında da avantaj sağladık. 2020 yılının sonunda Sorter kapasitesini artırarak 100 göz ve 3 besleme ile aynı anda 250 müşteriye sipariş hazırlayacak seviyeye getirdik.

Formula 1 heyecanını birlikte takip ettik.

Braxis markası ile dünyaca ünlü pilotların sahne aldığı Formula 1 heyecanını S Sport kanalında birlikte takip ettik ve heyecanı birlikte yaşadık.

Sporu ve Sporcuyu destekliyoruz!

Sporu ve Sporcuyu destekliyoruz dedik ve ING Basketbol Süper Ligi ile Eurocup’da ülkemizi temsil eden Frutti Extra Bursaspor’un yanı sıra  TFF 1. Ligde oynayan Eskişehirspor’un da yanında yer aldık.

Dinamik reklam filmimiz televizyonlarda

Dinamik reklam filmimizi ilk kez Ağustos ayında CNN TÜRK, HABERTÜRK, NTV, A HABER, TRT HABER, HALK TV, TELE1 ve TGRT HABER kanallarında yayınladık.

Dinamik Araç Filosu

Lojistik yatırımlarımızda hız kesmeden Dinamik Servis araç filomuza 20 araç ekleyerek toplam 125 servis aracı ile tüm Türkiye’ye kesintisiz hizmet sagladık. Aynı gün teslimat ile müsterilerimizin siparislerine en hızlı sekilde ulasmasını hedefledik.

Adana Dağıtım Merkezi

Adana Dağıtım Merkezimizin hacmini 2 katına çıkardık, Trabzon Dağıtım merkezinde de depolama alanını büyütme çalışmalarını tamamladık.

Dinamik Otomotiv Koronavirüs Önlemleri

Pandeminin başlaması ile birlikte Dinamik Otomotiv olarak Koronavirüsüne karşı tüm önlemlerimizi aldık ve iş yeri hekimimiz ile birlikte şirket çalışanlarımızı dijital platformda bir araya getirerek merak edilen soruların cevaplarını paylaştık.

Tüm şubelerimizde ve bölge dağıtım merkezlerimizde gerekli olan bütün güvenlik, sağlık ve hijyen önlemlerini en üst seviyeye aldık. Sağlıklı iş ortamları için evden çalışma dahil, yüksek hassasiyet ile kuralları uyguladık ve takip ettik.

23 Nisan Kutlamaları

Ulusal Egemenliğimizin 100. yılını, 23 Nisan gününe özel Şirket çalışanlarımızın çocuklarının emek ve istekle hazırladığı resimlerle kutladık.

21 Nisan: Trakya Bölge Dağıtım Merkezi

Trakya Bölge Dağıtım Merkezimiz 15 Nisan 2020 tarihi itibariyle müşterilerimize ve tedarikçilerimize hizmet vermeye başladı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlamaları

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü vesilesi ile Yönetim Kurulu Başkanımız Selami Tülümen ve Türkiye geneli satış ve dağıtım merkezi yöneticilerimiz, Dinamik Otomotiv kadın çalışanlarımız ile biraraya gelerek 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı, kendilerine özverili çalışmaları ve emekleri için teşekkür etti.

NG Sapanca Otel’de bir araya geldik

Dinamik Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Selami Tülümen, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Adem Tülümen, Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Hüseyin Topal ile Satış, Satın alma, Finans, İdari İşler, Lojistik, Dış Ticaret, Bilişim, İnsan Kaynakları, Kurumsal İletişim departmanlarımızın yöneticileri, yardımcıları ve aileleri ile hafta sonu NG Sapanca Otel’de bir araya geldik. 2020'nin konuşulduğu bu birliktelikte en çok satan 10 iş kitabı arasına giren, 'Söyleyince Kızıyorlar' kitabının yazarı Sn. Serdar Aslan Bey de sunumu ve keyifli anlatımı ile değerli paylaşımlarda bulundu.

2020 Satış Hedef Toplantısı

Aralık ayının ilk haftası Türkiye Bölge ve Şube Satış Yöneticileri ile birlikte 26 bin metrekarelik alanda faaliyet gösteren Çayırova Depo ve Tuzla Depo ziyaret edilerek otomasyon sistemindeki yenilikler ve teknoloji yatırımları hakkında bilgi paylaşıldı. Ziyaretler sonrası Dinamik Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Selami Tülümen, Türkiye Satış Direktörü Sn. Muhammet Dinar, Türkiye Satış Müdürü Sn. Hakan Yeşilsu ve iç birim departman yöneticilerinin katılımları ile Genel Merkez binasında 2020 hedeflerine yönelik bir toplantı gerçekleştirildi.

Dinamik Otomotiv'den bir yenilik daha

Dinamik Otomotiv, global turboşarj üreticilerinden biri olan Jrone ile işbirliğine giderek aftermarket pazarında performans ve kaliteyi bir arada sunuyor. Dünyaca ünlü markanın turboşarj ürünleri, 80'in üzerindeki referans sayısı ile stoklarda yerini aldı.

Dinamik Otomotiv websitesinde kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Lütfen KVKK metnini okuyunuz.