Dinamik Otomotiv

Auto Expo Türkiye 2020 Djital Fuarı

8 -11 Aralık 2020 tarihleri arasında UİB tarafından düzenlenen Auto Expo Türkiye 2020 Djital Fuarında yerimizi aldık. Sektör paydaşlarını dijital platformda ilk kez bir araya getiren fuarda 3. Salon 16 No’lu standımıza ziyaretçilerimizle görüşerek strateji belirleyerek değerlendirmelerde bulunduk.

MIMS Automechanika Moskova Dijital 2020

24-26 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen MIMS Automechanika Moskova Dijital 2020 fuarında yerimizi alarak dijital platformda da dünyanın dört bir yanından standımızı online ziyaret eden ziyaretçilerimizle bir araya geldik ve Dinamik gelişmelerden haberdar ettik.

MIMS Automechanika Moscow Fuarı

MIMS Automechanika Moscow fuarında farklı ülkelerden gelen ziyaretçiler ile buluşan Dinamik Otomotiv yetkilileri temsil ettiği markaların ürünleri ile ilgili kapsamlı bilgi paylaşımında bulunarak verimli görüşmeler gerçekleştirdi.

Automechanika İstanbul 2019

Toplam 1.397 katılımcının, dünyanın dört bir köşesinden gelen 48.737 ziyaretçi ile buluştuğu Automechanika Istanbul rekor sayılarla sonuçlandı. Yurt içinden ve yurt dışından birçok ziyaretçi ve katılımcı standımızı ziyaret etti. 

Automechanika Shanghai Fuarında Yerimizi Aldık

İlk kez katılımcı olarak yer aldığımız Automechanika Shanghai Fuarı’nı yoğun bir temponun ardından geride bıraktık. Çoğunluğu Asya kıtasından olmak üzere çok sayıda ziyaretçi ve katılımcı ile görüşmeler sağlandı. Katılımcıların Braxis markamıza üst düzeyde ilgisi bizleri oldukça memnun etti. Fuarlara katılımlarımız devam edecek.

Automechanika İstanbul 2018

Automechanika İstanbul 2018 fuarını yoğun bir temponun ardından geride bıraktık. Fuarda gerek yurt içinden gerek yurt dışından birçok ziyaretçi ve katılımcı standımızı ziyaret etti.

Automechanika İstanbul 2017

Automechanika İstanbul 2015

Automechanika Istanbul 2014

Automechanika İstanbul 2013

İran 2015

İran 2013

In the Dynamic Automotive website, cookies are used in order to improve the user experience and to ensure the efficient operation of the website. Please read the text of KVKK.