Dinamik Otomotiv

Durumsal Yöneticilik, Kurumsal Farkındalık ve İleri Bildirim ile Zaman Yönetimi

Eğitimci Dr. Zeynep Lembet tarafından 14-15 Kasım tarihlerinde Durumsal Yöneticilik, Kurumsal Farkındalık ve İleri bildirim ile Zaman Yönetimi eğitimi gerçekleştirildi. 1,5 gün süren eğitime ‘Bölge Dağıtım Merkezi Müdürleri ile Bölge Finans Uzmanlarımız katıldı.

Eğitmen : Zeynep Lembet

14-15 Kasım

Personel Sirkülasyonu Eğitimi

22 Ekim tarihinde ve Türkiye Satış Direktörü Hakan Yeşilsu tarafından Bölge Satış Müdürleri katılımı ile gerçekleştirilen bir günlük eğitimde “Personel Sirkülasyonu Eğitimi” sonrası katılımcılara sertifikaları takdim edildi.

Eğitmen : Hakan Yeşilsu

22 Ekim

İyi Hizmet; İyi şirketlerde, iyi ürünler ve iyi ekipler ile verilebilir

Dinamik Akademi / Modül 2 kapsamında tüm satış ekiplerimize; Sn. Hakan Okay Hocanın yeni eğitim kitaplarını paylaşarak “İyi Hizmet; İyi şirketlerde, iyi ürünler ve iyi ekipler ile verilebilir” mesajını yineledik.

Eğitmen : Hakan Okay

Zamanı yakala, geliştir

Gelişim, eğitimle olur anlayışımız ile ekibimiz kolej havasında çalışıyor. Yenilikler hız kesmeden devam ediyor. Eylül'de "Zamanı yakala, geliştir" konsepti ile ekibimize eğitimler gerçekleştirildi. Kerem Gümüşkanatlı hocanın verdiği eğitimde; iletişim strateji, planlama, takip, delegasyon, ekip olma ve zaman yönetimi konuları ele alındı. Dinamik'le zamanın önünde ol, sürprizlere hazır ol.

Eğitmen : Kerem Gümüşkanatlı

Dinamik Akademi

Dinamik Akademi ile sürekli öğrenme ortamı sunarız…

Dinamik’te Eğitim ve Gelişimin önemine inanıyor, gelişime destek olmayı ve öğrenmeye hız katmayı hedefliyoruz.

Çalışanlarımıza ilk iş gününden itibaren misyonumuzu, vizyonumuzu, değerlerimizi ve iş yapış biçimimizi paylaşmak, otomotiv sektörünü ve işimizi sevdirmek önde gelen hedeflerimizdendir.

Bunun için çalışanlarımıza sürekli destek olup koçluk yapıyor, onları geleceğe hazırlıyoruz. Kurum kültürümüz ile uyumlu araç, sistem ve süreçleri sürekli geliştirerek zaman ve mekân bağımsız alternatif öğrenme ortamlarını çalışanlarımıza sunmayı hedefleriz. Yaptığımız çalışmaları hayata geçirirken çalışanlarımızın tamamına gelişim için fırsat eşitliği sunarız.

Dinamik Akademi çatısında, birim ve pozisyon bazlı olarak kurumsal, mesleki, kişisel ve liderlik eğitim programlarımız bulunmaktadır.

In the Dynamic Automotive website, cookies are used in order to improve the user experience and to ensure the efficient operation of the website. Please read the text of KVKK.